PRAVIDLA OSADA SCHOPNOSTI VYTVOŘ POSTAVU

POSTAVY ZAMĚSTNÁNÍ MISE FACECLAIMY MAPA

Je rok 2020 měsíc červenec.
  • V průběhu nadcházejícího víkendu budou udělovány odměny za práce. Potavy které opakovaně nebudou mít žádný zápis budou vyhozeny z osady nebo penalizovány. Výjimka platí pro nemocné, zavřené a potavy účastnící se nějaké mise.

Mise - zajištění pastí

3. března 2016 v 11:57 | Admin |  Mise
Muži, které Souji Akahori zabil, po sobě zanechali v okolních lesích nejen tábořiště a koně, ale také pasti. Podle mapy od Soujiho víte, kde jsou dvě z nich, jak moc jsou nebezpečné a co přesně s nimi budete muset udělat netušíte, ale cílem je je buď označit, nebo zničit. Kvůli bezpečnosti jak lidí z osady, tak Japonců z přilehlého okolí velitel vyhlásil misi, jejíž hlavní cíl je prohledání a zabezpečení okolí osady.

Cíl mise: Kontrola okolí, zajištění pastí, označení, popřípadě zničení.
Úroveň nebezpečí: III
Počet lidí: 2-3
Požadavky na účastníky: Na tuto misi se hodí především silní lidé, kteří se alespoň okrajově vyznají v pastech a zvládnou je zajistit, taky někdo kdo se vyzná v mapách.
Odměna: Po dokončení mise se o odměnu přihlásíte v kanceláři, až přijdete předat hlášení, výška odměny se bude odvíjet od vaší schopnosti splnit cíl mise.

Pravidla pro misi:
Postavu, kterou chcete přihlásit, zapíšete pod článek. Vybrané postavy velitel včas kontaktuje a poskytne jim bližší informace.
Misi začínáme 9.3.
To, jak dlouho mise potrvá, záleží z větší části na vás a vaší možnosti odepsat na vypravěčské posty. Pokud někdo za celý den neodepíše, přeskakujeme ho.
Mise se nehodnotí dle počtu nebo délky postů, ale podle jejich obsahu a vaší schopnosti hrát za danou postavu, podle jejich možností a stejně tak reagování na okolní dění.
Mise jsou riziko! Na misích můžete ve výjimečných případech ztratit nebo získat i nějaký ten bod schopností. Počítejte s tím, pokud se na misi přihlásíte. Stejně tak jako vaše postava může získat super věci, může se i zranit/zemřít podle úrovně nebezpečí mise.
Mise bude fungovat pod vedením vypravěče, kterého se budete držet. Vaším úkolem je splnit cíl mise co nejlépe.
Hrát se bude ve speciální místnosti, která pro to bude vytvořená a najdete ji ZDE v daný čas. Při odchodu z místnosti pište >>Mise
Poslední věc, jak je to s umíráním na misích, pokud se postava na misi dostane do situace, kdy by měla umřít, je na vás, jestli jí nakonec umřít necháte, nebo o něco přijde, o nějaké body a svou odměnu pochopitelně. Proto zvažte schopnosti svých postav, než je na nějakou misi přihlásíte, pokud se na ni nepřihlásí nikdo s vhodnějšími atributy, možná nakonec dostanete něco nad své síly.
Uzávěrka přihlášek je 7.3. o půlnoci!

Misi má na starosti Marshmallow,dotazy můžete směřovat na ní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Áďa Áďa | 5. března 2016 v 17:08 | Reagovat

Přihlašuji Clarke Johanssenovou.

2 Sasuke Sasuke | 5. března 2016 v 21:44 | Reagovat

Hlásím Dillona Hayese

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama