PRAVIDLA OSADA SCHOPNOSTI VYTVOŘ POSTAVU

POSTAVY ZAMĚSTNÁNÍ MISE FACECLAIMY MAPA

Je rok 2020 měsíc červenec.
  • V průběhu nadcházejícího víkendu budou udělovány odměny za práce. Potavy které opakovaně nebudou mít žádný zápis budou vyhozeny z osady nebo penalizovány. Výjimka platí pro nemocné, zavřené a potavy účastnící se nějaké mise.

Thérèse Thévent

20. února 2016 v 17:14 | Admin

Jméno: Thérèse Thévent
Země původu: Francie
Věk: 15 let
Doba strávená v osadě:
Zaměstnání: Kuchařka
Schopnost: Noční vidění
Peníze: 30
Faceclaim: Jenna Coleman

Vzhled:
Momentálně (a čerstvě) má nakrátko ostříhané hnědé vlasy těsně po ramena, nenosí culíky ani nic podobného,nejlépe se cítí, když jsou rozpuštěné. Světle modré velké oči schovává kvůli schopnosti za slunečními brýlemi, málokdo tedy ví, jak vypadají. Měří 157 centimetrů, váží okolo 45 kilogramů, je tedy celkem drobné postavy, lidem přijde slabá a vychrtlá, ve skutečnosti má však cellkem sílu. Nejčastěji nosí fialovou mikinu a maskáče, popřípadě ošuntělé rifle. Na rukou má pár drobných jizev z doby, kdy cestovala sama, jinak snad žádné vážnější zranění (krom zlomené ruky) nikdy neprodělala.

Povaha:
Navenek osamělá a vyděšená, s nikým se nechce moc dávat do řeči, lidem se straní, nejraději by byla, kdyby ji nikdo do ničeho nenutil. Snaží se jednat tak, aby nikomu neublížila a od té doby co má onu schopnost je jí nejlépe v noci, když je sama a nerušena. Nad vším hodně přemýšlí, ale snaží se to nedávat najevo, aby nikdo nepoznal, jak málo stačí k tomu ji rozhodit. Zbytečně nechce přidělávat žádné problémy a udělá vše, co má. Po smrti svého kamaráda se však k věcem začala stavět o něco jinak, náhle už svět nevidí jen jako to místo, kde se musí všem podřizovat a obětovávat se, zkouší být o dost silnější, aby ostatní viděli, že není jen ta slabá hloupá holka, chce bojovat za věci, za které bojovat stojí.

Minulost:
Narodila se ve Francii, roku 2005. Vyrůstala s matkou a mladším bratrem, ještě před pravidelnou prohlídkou se u ní projevila její schopnost, proto se s rodinou vydala hledat osadu, avšak cestou je v noci napadli neznámí muži a ona jako jediná, díky své schopnosti a skvělému úkrytu, přežila. Rozhodla se v cestě pokračovat, aby smrt její rodiny nebyla zbytečná. Od dětství se věnuje poezii. Poté co do cíle opravdu dorazila se poměrně rychle skamarádila s Dillonem, Charlotte a Niallem, nějaký čas se jí vedlo dobře, naučila se spoustu nových věcí, posbírala mnoho zkušeností jak v boji, tak i v obraně, avšak po smrti Dillonova staršího bratra, do něhož byla nějaký čas zamilovaná, jakoby se jí na okamžik celý svět sesypal a ztratil svou váhu.

Schopnosti postavy:
Inteligence: 9
Rychlost: 7
Síla: 7
Obrana: 7
Výdrž: 10
Úroveň speciálních schopností: 9

Boj bez zbraní: 5
Boj s nožem/dýkou/ malou sečnou zbraní: 2
Boj s mečem/mačetou velkou sečnou zbraní:
Házení shurikenů/nožů/oštěp/ jiných zbraní:
Boj s revolverem/pistolí/ jiné malé střelné zbraně:
Boj s velkými střelnými zbraněmi:
Střelba s lukem/kuší…:
Lékařství:
Ostatní:

Speciální dovednosti: Umí dobře vařit, vzhledem k tomu, že si sama obstarávala jídlo, když byla na cestě sem, nemá v kuchyni žádný problém. Je francouzska, tedy mluví plynulou francouzštinou, angličtinou, zvládá se domluvit i španělsky a má základy japonštiny.

Vlastněné věci:
Skautský nůž - hodnota 100
Vzorovaný školní batoh - hodnota 400
Knížka s poezií - hodnota 450
Obyčejné sluneční brýle - hodnota 150
1kg drahé kvalitní šunky - hodnota 120
rukavice - hodnota 100

Absolvované mise:
Výprava do tábořiště (IV) - úspěšně splnila

Hráč: Marshmallow
Kontakt: skype - adel.dvor 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama