PRAVIDLA OSADA SCHOPNOSTI VYTVOŘ POSTAVU

POSTAVY ZAMĚSTNÁNÍ MISE FACECLAIMY MAPA

Je rok 2020 měsíc červenec.
  • V průběhu nadcházejícího víkendu budou udělovány odměny za práce. Potavy které opakovaně nebudou mít žádný zápis budou vyhozeny z osady nebo penalizovány. Výjimka platí pro nemocné, zavřené a potavy účastnící se nějaké mise.

Clarke Johansson

23. února 2016 v 11:44 | Admin

Jméno: Clarke Johansson
Země původu: Norsko, Florø
Věk: 15 let
Doba strávená v osadě:
Zaměstnání: Lovec
Schopnost: Dýchání pod vodou
Peníze: 0
Faceclaim: Eliza Taylor

Vzhled:
Clarke nějak svým vzhledem nevyčnívá, měří přibližně 165 cm, světlý obličej jí lemují blonďaté vlasy a její oči tvoří směs šedé, modré a převážně zelené. Dívčina upomínka na minulost - ošklivá, klikatá jizva - se rýsuje těsně pod její pravou lícní kostí, tedy ne tak dostatečně nízko na hrudi, aby jí dokázalo schovat tričko, proto nejraději nosí svetry anebo mikiny. Kolem krku má vždy zavěšený řetízek se znakem jejího rodného města, jako připomínka na domov a její dětství.

Povaha:
Clarke doprovázejí zejména její drzé a suché poznámky, přesto však ví, kde existuje určitá hranice a kdy má raději mlčet. Snaží se svoje emoce držet pod tváří sarkasmu, nenechává se jimi příliš ovlivnit. Při řešení problémů používá logiku, nejedná impulzivně - je schopna udržet si čistou hlavu a soustředit se jenom na momentální potíž. Jakmile si ji ovšem někdo získá na svoji stranu, je mu oddaná a mnohdy nějaká jízlivá poznámka znamená vlastně něco mnohem milejšího, jen se musí nahlédnout skrz slova. Její inteligence s sebou také přináší zvědavost a chuť za dobrodružstvím.

Minulost:
Matka Clarke zemřela při jejím porodu, a tak vyrůstala pouze s otcem a starším bratrem Jonasem. V městečku na pobřeží Norska přežívali díky každodennímu chytání ryb a následnému prodávání na lovu. Před půl rokem oceán zachvátil nečekaný hurikán, loď Johanassových se přetočila na bok a celá rodina se ponořila do vody. Jonas a otec se pod náporem hloubky a vody udusili, kdežto z nějakého -pro Clarke nejasného důvodu- se ona mohla bez problémů ve vodě nadechnout a dokázala doplavat až ke břehu. Tam jí chytla skupinka mužů obchodujíc na trhu s otroky, zmocnili se jí a při pokusu o útěk jí jeden z mužů zabodl nůž těsně bod pravou lícní kost. Na útěku Clarke neměla příležitost se o ránu postarat, takže jí na památku zůstala ošklivá, klikatá jizva. Ze strachu z norských otrokářů - jelikož se stala přes noc nezletilým sirotkem - chtěla uprchnout, co nejdál. Na cestě slyšela o tajemném místě v Japonsku, připnula k němu veškeré své naděje na bezpečí a vydala se ho hledat.

Schopnosti:
Inteligence: 10
Rychlost: 9
Síla: 7
Obrana: 8
Výdrž: 6
Úroveň speciálních schopností: 6

Boj bez zbraní: 1
Boj s nožem/dýkou/ malou sečnou zbraní: 3
Boj s mečem/mačetou velkou sečnou zbraní:
Házení shurikenů/nožů/oštěp/ jiných zbraní:
Boj s revolverem/pistolí/ jiné malé střelné zbraně:
Boj s velkými střelnými zbraněmi:
Střelba s lukem/kuší…: 1
Lékařství: 2
Ostatní:

Speciální dovedosti:
orientace na moři, výtečná plavkyně, ovládá norštinu i angličtinu

Vlastněné věci:
malý batůžek - hodnota 300
nůž (původně na osekávání šupin) - hodnota 250
řetízek se znakem rodného města - hodnota 350
neprodyšné boty - hodnota 400
černá vesta - hodnota 300
kniha jak přežít v přírodě - hodnota 400
spacák - hodnota 350
desinfekce - hodnota 250

Absolvované mise:
Zajištění pastí (III) - splnila

Hráč: Áďa
Kontakt: skype - adelcerna13
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama