PRAVIDLA OSADA SCHOPNOSTI VYTVOŘ POSTAVU

POSTAVY ZAMĚSTNÁNÍ MISE FACECLAIMY MAPA

Je rok 2020 měsíc červenec.
  • V průběhu nadcházejícího víkendu budou udělovány odměny za práce. Potavy které opakovaně nebudou mít žádný zápis budou vyhozeny z osady nebo penalizovány. Výjimka platí pro nemocné, zavřené a potavy účastnící se nějaké mise.

Admini

24. února 2016 v 19:01 | Admin
Tak jo, asi by bylo fajn, abyste trochu věděli, s kým máte tu čest. :D Vsoučasné době jsme tu čtyři (Sasuke, Kyuu, 2D a Marshmallow), budeme se snažit střídat a být vám co nejvíc k dispozici, ale všichni máme osobní život a nemůžeme sedět stále jen tady, tak buďte trpěliví. A teď už asi abychom se vám tak nějak představili.

Sasuke (nebo-li Svatý, jak mi tu někdo rád říká...)

Ten zlý člověk, který vám kritizuje živoťáky a bude vás nejspíš buzerovat, když nebudete dodržovat pravidla, protože je musel všechna dva dny sepisovat a vymýšlet a dal si s tím práci. Nejspíš jsem ten kdo tak nějak stojí za rozhodnutím "pojďme udělat RPGčko" , jeho navržením a tvorbou tohohle webu.
Co tady mám na starosti... Řekl bych že všechno. Mojí asi hlavní starostí je taková kompletní kontrola webu a hry, vymýšlení děje a plánování toho co vás ve hře čeká. Ze systémových postav je můj výtvor Marcus, přestože je to herní postava, nějak jsem k němu přilnul a nejčastěji za něj nejspíš budu postovat já.
Co se týče kontaktu, můžete mi napsat na skype: sasu.ke.uchiha
Určtě se budu ukazovat i na herním chatu a číst připomínky v knihách.

Kyuu (nebo-li #editor)

Jak jste asi poznali v závorce, Kyuu je zodpovědná především za články a jejich správnost. Pokud najdete někde nějakou chybu v textu, můžete se s tím klidně obrátit na ní. Vedle toho bude taky určitě postovat nějaký vypravěčský posty. Systémová postava kterou vytvořila se jmenuje Masame Kyoshi, její parketa je medicína, takže za nej bude nejčastěji psát ona a bude mít na starost většinu věcí ohledně zdravotnictví ve hře. Určitě občas povede jako vypravěč i nějakou misi, v tom se tak nějak budeme střídat všichni. Případně bude projíždět životopisy, protože to jeden člověk sám nemůže zvládnout.
Kontakt na skype: jjessinka12 případně herní chat. ^^


Marshmallow (nebo "TaTrapná")

Marshmallow pomáhala s tvorbou webu, doplňováním informací, sepisováním herních míst a taky s tvorbou Soujiho. Jinak bude mít na starosti spíš co kde je zrovna třeba, nějaké ty drobnosti. Možná vám někdy postne za vypravěče, nebo nějakou postavu. Je hrozná zmatkářka, tak na ni buďte hodní.
Určitě se bude snažit s vámi vyřešit co je třeba, taky bude kontrolovat jak hrajete a možná vás občas napomene. Je to spíš taková pravá ruka, která pomáhá, kde je zrovna třeba.
Pokud jí budete shánět tak její skype je: adel.dvori
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama